preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Skalice" Split

Login
Upisi u srednju školu
Lista linkova je prazna

Kalendar rada

Nastava počinje 7. rujna 2020. godine, a završava 18. lipnja 2021. godine.

 

Tražilica
RSS Reader
Carnet novosti
30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

VRIJEME ZVONJENJA

 JUTRO

8:00-8:40 - 1. šk. sat

8:45-9:25 - 2 šk. sat

9:30-10:10 - 3 šk. sat

10:15-10:55 -  4. šk. sat

11:00-11:40 -  5 šk. sat

11:45-12:25 -  6. šk. sat

POSLIJEPODNE

14:00 – 14:40 - 1. šk. sat

14:45 – 15:25 - 2. šk. sat

15:30 – 16:10 - 3. šk.sat

16:15 – 16:55 - 4. šk.sat

17:00 – 17:40 - 5. šk.sat

17:45 – 18:25 - 6. šk. sat

Idemo u srednju!

Sigurnost na internetu

 

DJELATNICI I RADNO VRIJEME

 

DJELATNICI I RADNO VRIJEME

RAVNATELJ: Leo Botica, prof.

 

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE

Ime i prezime Razred
Ines Mikulić 1. a
Daria Krželj 1. b
Goranka Bojanić 1. c PB
Ana Šarić  1. c PB
Nives Drezga 2. a
Verica Jelaš 2. b
Vinka Bakarić 3. a
Anita Ljuba 3. b
Meri Stipinović 3. c
Ivanka Martić 4. a
Marinka Štambuk 4. b
Iris Jelovac 4. c


UČITELJI/CE  PREDMETNE NASTAVE

Ime i prezime

Nastavni predmet

Magda Armanda

Priroda/Biologija

Anita Davorka Kružičević

Priroda/Biolgija, Kemija

Dragana Babić

Glazbena kultura

Ana Kaštelan

Likovna kultura

Teo Bavčević

Tjelesna i zdravstvena kultura

Inge Marković

Tjelesna i zdravstvena kultura

Željka Ruščić

Matematika

Marijana Dodig

Matematika

Marina Videka

Matematika

Marina Čapalija

Hrvatski jezik

Andres Šodan

Hrvatski jezik

Toni Kovačević

Hrvatski jezik

Sanja Čorić

Engleski jezik

Ivana Torre

Engleski jezik

Nikolina Perković

Engleski jezik, Njemački jezik

Ivana Jukica

Engleski jezik, Povijest

Helena    Nazlić

Talijanski jezik, Francuski jezik

Milena Georgievska

Makedonski jezik

Nikolina Milat

Fizika, Informatika

Dragan Uljični

Tehnička kultura, Informatika

Moris Perić

Informatika

Ivan Ćužić

Povijest,  Geografija

Mladen Mikas

Povijest,  Geografija

č.s. Lidija Marija Čotić

Vjeronauk

Katarina Brekalo

Vjeronauk

Č.s. Marija Matanović

Vjeronauk

 

 

 

STRUČNI SURADNICI

Ime i prezime

 

Mirna Bilan

psihologinja

Jasna Mikas

pedagoginja

Vesna Ugrina

logopedinja

Nikolina Čizmić

knjižničarka

 

 

 

 

ADMINISTRATIVNO OSOBLJE

Ime i prezime

 

Jelena Rebić Kujundžić

tajnica

Slavica Galetović

računovotkinja

 

 

 

OSTALI DJELATNICI

Ime i prezime

 

Nada Elez

Kuharica

Vedran Živković

Domar-ložač centralnog grijanja

Ivanka Merčep

Spremačica

Marija Maleš

Spremačica

Marija Markov

Spremačica

Mira Orlić

Spremačica

Ivanka Borojević

Spremačica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POMOĆNICI U NASTAVI

 

Ime i prezime pomoćnika

Dolores Kuić

Nedia Opačak

Ana Grubišić

Dajana Muše

Tajana Krstulović

Meri Omazić

Ivana Ujević

Mia Delić

Jasminka Stolić

Melita Banić

 

 


 

RADNO VRIJEME

 

 

Ime i prezime

Dan

Radno vrijeme

Odmor

Ravnatelj

Leo Botica

od ponedjeljka do petka

od 7 do 15 sati

od 10:30 do 11 sati

 

 

 

 

Ime i prezime

Dan

Radno vrijeme

Odmor

Tajnica

Jelena Rebić Kujundžić

od ponedjeljka do petka

od 7 do 15 sati

od 10:30 do 11 sati

Računovotkinja

Slavica Galetović

od ponedjeljka do petka

od 7 do 15 sati

od 10:30 do 11 sati

 

IME I PREZIME

RADNO MJESTO

Radno vrijeme

Mirna Bilan

Stručni suradnik - psiholog

Ponedjeljak i srijeda od 7:30 do 13:30

Utorak  i četvrtak od 13:00 do 19:00

Petak – B smjena

Jasna Mikas

Stručni suradnik - pedagog

Utorak i četvrtak od 7:30 do 13:30

Ponedjeljak i srijeda od 13:00 do 19:00

Petak – A smjena

Vesna Ugrina

Stručni suradnik - logoped

Utorak, srijeda i petak od 7:30 do 13:30

Ponedjeljak i  četvrtak od 13:00 do 19:00

Nikolina Čizmić

Stručni suradnik -knjižničar

Ponedjeljak - petak od 9:00 do 15:00

 

Moguće su izmjene radnog vremena zbog potreba realizacije Godišnjeg plana i programa i Kurikuluma  Škole.

preskoči na navigaciju