preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Skalice" Split

Login

Kalendar rada

Nastava počinje 6. rujna 2021. godine, a završava 21. lipnja 2022. godine.

 

RSS Reader
Carnet novosti
30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET .

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET .

29.11.2021. 09:39
Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski
Od 1. do 8. prosinca 2021. godine u Galeriji Klovićevi dvori održavat će se Učionica budućnosti na kojoj će se odvijati radionice za učenike i nastavnike. Na radionicama će se ... The post Posjetite Učionicu budućnosti u sklopu izložbe Predmet: Hrvatski appeared first on CARNET .

Orar rada

Current time in Zagreb, Croatia

JUTRO

8:00-8:45 - 1. šk. sat

8:50-9:35 - 2 šk. sat

9:40-10:25 - 3 šk. sat

odmor 10:25 - 10:40

10:45-11:30 -  4. šk. sat

11:35-12:20 -  5 šk. sat

12:25-13:10 -  6. šk. sat

POSLIJEPODNE

14:00 – 14:45 - 1. šk. sat

14:50 – 15:35 - 2. šk. sat

15:40 – 16:25 - 3. šk.sat

odmor 16:25 - 16:40

16:45 – 17:30 - 4. šk.sat

17:35 – 18:20 - 5. šk.sat

18:25 – 19:10 - 6. šk. sat

Idemo u srednju!

Sigurnost na internetu

 

Raspored informacija - razredna nastava

UČITELJ

RAZRED

SMJENA

DAN U TJEDNU

MARINKA ŠTAMBUK

1.a

PB

SRIJEDA

MATEA GAŠPAROVIĆ

1.a

PB

PETAK

IVANKA MARTIĆ

1.B

B

PONEDJELJAK

UTORAK

INES MIKULIĆ

2.a

A

ČETVRTAK

IRIS JELOVAC

2.b

B

ČETVRTAK

GORANKA BOJANIĆ

2.c

PB

PONEDJELJAK

ANA ŠARIĆ KUSIĆ

2.c

PB

PETAK

NIVES DREZGA

3.a

A

ČETVRTAK

VERICA JELAŠ

3.b

B

ČETVRTAK

VINKA BAKARIĆ

4.a

A

PETAK

ANITA LJUBA

4.b

B

ČETVRTAK

MERI STIPINOVIĆ

4.c

B

UTORAK

Raspored informacija - predmetna nastava

UČITELJ

NASTAVNI PREDMET

DAN U TJEDNU

 SMJENA

ŠK.SAT

MARINA ČAPALIJA

Hrvatski jezik

PONEDJELJAK

JUTRO

3.

ANDRES ŠODAN

Hrvatski jezik

SRIJEDA

JUTRO

4.

TONI KOVAČEVIĆ

Hrvatski jezik

PONEDJELJAK

JUTRO

1.

ANA KAŠTELAN

Likovna kultura

UTORAK

JUTRO

2.

DRAGANA BABIĆ

Glazbena kultura

PETAK

JUTRO

5.

IVANA TORRE

Engleski jezik

ČETVRTAK

PETAK

JUTRO

POPODNE(parni tj.)

3.

5.

NIKOLINA PERKOVIĆ

Engleski jezik, Njemački jezik

SRIJEDA

JUTRO

2.

IVANA JUKICA

Engleski jezik, Povijest

UTORAK

POPODNE

JUTRO

5.

SANJA ĆORIĆ

Engleski jezik

ČETVRTAK

JUTRO

3.

MARIJANA DODIG

Matematika

PONEDJELJAK

JUTRO

2.

ŽELJKA RUŠČIĆ

Matematika

UTORAK

JUTRO

1.

MARINA VIDEKA

Matematika

SRIJEDA

JUTRO

3.

MAGDA ARMANDA

Biologija, Kemija, Priroda

UTORAK

JUTRO

3.

ANITA KRUŽIČEVIĆ

Biologija, Kemija, Priroda

PONEDJELJAK

JUTRO

4.

DRAGAN ULJIČNI

Tehnička kultura, Informatika

PONEDJELJAK

JUTRO

3.

NIKOLINA MILAT

Fizika, Informatika

PETAK

JUTRO

3.

HELENA POLJAK

Informatika

PONEDJELJAK

JUTRO

5.

IVAN ĆUŽIĆ

Povijest, Geografija

SRIJEDA

JUTRO

1.

MLADEN MIKAS

Povijest, Geografija

UTORAK

JUTRO

3.

KATARINA BREKALO

Vjeronauk

ČETVRTAK

JUTRO

3.

 

č.s. LIDIJA ČOTIĆ

 

Vjeronauk

PONEDJELJAK

JUTRO

6.

TEA MARDEŠIĆ

Vjeronauk

PETAK

JUTRO

6.

HELENA NAZLIĆ

Talijanski jezik

Francuski jezik

PONEDJELJAK

POPODNE

0.

TEO BAVČEVIĆ

TZK

PONEDJELJAK

POPODNE

3.

INGE MARKOVIĆ

TZK

PONEDJELJAK

POPODNE

2.

 
preskoči na navigaciju